اخبار

دو خبر کوتاه از برنامه های هفته دولت در شهرستان سقز

افتتاح ساختمان آتش نشانی قشلاق پل و برگزاری همایش دوچرخه سواری

افتتاح ساختمان آتش نشانی قشلاق پل و 18 طرح عمران روستایی در سقز و برگزاری همایش دوچرخه سواری در گرامیداشت هفته دولت، 2 خبر کوتاه این شهرستان است.
افتتاح ساختمان آتش نشانی قشلاق پل و برگزاری همایش دوچرخه سواری

فتتاح ساختمان آتش نشانی "قشلاق پل" و 18 طرح عمران روستایی در سقز و برگزاری همایش دوچرخه سواری در گرامیداشت هفته دولت، 2 خبر کوتاه شهرستان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، با حضور فرماندار و مسئولان سقز،  ساختمان آتش نشانی "قشلاق پل" و 18 طرح عمران روستایی در بخش سرشیو این شهرستان با اعتبار سه میلیارد و 435 میلیون ریال افتتاح شد.
بخشدار سرشیو روز دوشنبه در پنجمین روز از هفته دولت در آئین افتتاح ساختمان آتش نشانی و بهره برداری نمادین از 18 دیگر عمران روستایی در روستای قشلاق پل گفت: این طرح ها شامل اجرای طرح دفع بهداشتی فاضلاب در روستاهای جوشن، سرتکلتو، گوره قلعه، مزره، حاج عبدل، دگاگا، رنگه ریژان، سماقلو، ، قشلاق پل ، دره زیارت سفلی، بسطام وعربلنگ است که از محل اعتبارات دهیاری و به همت مردم  اجرا شده است.
محسن رجبی با بیان اینکه، در سال جاری 4 هزار و 520 متر طرح های دفع بهداشتی فاضلاب در بخش اجرا شده است، افزود: طرح های دیگر عمران  روستایی که در روستاهای خورده لوکی ، کچل منگان ، سردره، میک، کسنزان، بوخلو وحاج ممدان افتتاح شد، شامل؛ کمک به ساخت مسجد، غسالخانه ، خانه عالم و ساخت جایگاه فضولات حیوانی بود.

 

**برکزاری همایش دوچرخه سواری
 همایش دوچرخه سواری ویژه کارکنان و فرزندان کارکنان ادارات به مناسبت هفته دولت  در شهرستان سقز برگزار شد.
شرکت کنندگان در این همایش با تجمع در مجموعه ورزشی شهید کاظمی سقزخیابان های ورزش، ملت، بلوار شهید بهشتی و ورزش  را رکاب زدند.
در پایان ورزشکاران به 25 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.
این همایش با همکاری اداره ورزش و جوانان سقز و هیات دوچرخه سواری این شهرستان برگزار شد.بازدید [ 157 ]