اخبار سایت قدیم

پیام تبریک فرماندار سقز به مناسبت روز شهرداری

علی اکبر ورمقانی، فرماندار سقز، فرا رسیدن 14 تیرماه روز شهرداری را به شهرداران سقز و صاحب و کارکنان این نهاد خدمتگزار، تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار سقز به مناسبت روز شهرداری
چهار شنبه 14 تیر سال 1396

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سقز، متن پيام تبريک علي اکبر ورمقاني به شرح زير است:

مقام معظم رهبري(مدظله العالي): شهرداري به عنوان سازماني که سروکارش با مردم است بايد روح خدمتگزاري و اخلاص را بيشتر از جاهاي ديگر داشته باشد.

نامگذاري ۱۴ تيرماه به عنوان روز «شهرداري‌ها » اقدامي ارزنده و فرصتي مغتنم است تا از فعاليت‌هاي شبانه روزي خادمان عرصه‌هاي مختلف شهرداري قدرداني به عمل آوريم، بنابراين اين روز فرخنده را به همه فعالان عرصه مديريت شهري تبريک گفته و اميدوارم که در پرتو همکاري‌هاي متقابل در سه ضلع مثلث مردم، «شهرداري » و دستگاه‌هاي اجرايي، خدماتي در شأن شهروندان شهرستان سقز در عرصه پيشرفت جامعه شهري و تحقق سياست‌هاي اقتصادي مقاومتي ارائه شود.

اينجانب به نوبه خود از اقدام هاي شهرداري هاي سقز و صاحب در راستاي تکريم مردم فهيم، خدمات شبانه روزي، اطلاع رساني به شهروندان و آشنا ساختن آنها با حقوق و وظايف خود در قبال طرح هاي جامع شهري ، اتخاذ تدابير موثر براي حفاظت شهر از خطر حريق، بهبود عبور و مرور شهري، ايجاد و توسعه فضاي سبز تقدير و تشکر مي نمايم.

اميد است اين نهاد خدمتگزار هر روز بيشتر در راستاي تعامل و همکاري با اعضاي شوراي اسلامي براي خدمات صادقانه به مردم، ارتقاي سطح علمي اداره شهر و همکاري با ساير دستگاه‌ها تلاش کند.