اخبار

اتحاد ، محور خوشبختی مسلمانان است

رییس محترم مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز با بیان اینکه امروز همه مسلمانان جهان از حرکت ایران اسلامی در برابر آمریکا و اسرئیل خوشحال هستند و به ایران افتخار می کنند تصریح کرد: اتحاد ،محور خوشبختی مسلمانان است.
اتحاد ، محور خوشبختی مسلمانان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، ماموستا دکتر عابد نقیبی در مراسم راهپیمایی یوم ا..روز جهانی قدس اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره، حمایت قاطعانه خود را از مسلمانان جهان در هر نقطه ای از دنیا  اعلام کرده است و جمهوری اسلامی ایران دشمن شماره یک، اسرائیل غاصب سرزمین مسمانان و فلسطین و اسرائیل کودک کُش بوده است.
وی عنوان کرد: در 16 مرداد سال 58 در حالی که کمتر از یک سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گذشته بود، حضرت امام خمینی (ره) در اقدامی هوشمندانه آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان «روز قدس» نامگذاری کردند.
وی ادامه داد:رژیم و دولت نامشروع و غاصب کودک کُش اسرائیل که پایه و اساس آن بر اساس جعل و جنایت است یک غده سرطانی در منطقه است و یهودیت بر اساس نص صریح قرآن کریم، دست از کشتن و ظلم بر نمی دارند و بر این راه استوار است و می خواهد، سایر ملت و امت اسلامی از آنان پیروی کنند.
وی دربخشی از سخنان خود گفت:ای رهبر انقلاب ما آمده ایم که بگوییم مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر خاندان آل سعود و عربستان که حامیان اسرئیل و آمریکا است.
ماموستا نقیبی بیان کرد: مسجد الاقصی قبله اول مسلمین بود و دوبار به دست مسلمانان آزاد شد؛ یکبار به دست حضرت عمر(رض) باری دیگر توسط صلاح الدین ایوبی فرزند قهرمان کُرد و قدس برای بار سوم به دست مسلمان و حزب ا..نجات پیدا خواهد کرد و نماز جماعت در بیت المقدس خوانده خواهد شد.
وی با اشاره به حمایت های دولت عربستان از جنایت های رژیم اسرائیل و بیان اینکه، ایران اسلامی با ملت عربستان هیچ مشکلی ندارد بلکه با رژیم آل سعود که هم پیاله اسرائیل و آمریکا است مشکل دارد، عنوان کرد: ما آمده ایم که تنفر و انزجار خود را از این رژیم آل سعود اعلام می کنیم و همچنین اقدامات شرم آور عربستان در بحرین این دولت در مقابل شیخ عیسی  را محکوم کنیم.
رییس مرکز بزرگ اسلامی سقز با بیان اینکه، خوشحال هستیم در سرزمینی زندگی می کنیم که رهبر آن تفاوتی بین اهل سنت و شیعه قایل نیست و بارها فرموده اند افرادی که اختلاف و تفرقه بین شیعه و سنی ایجاد می کنند، سنی آمریکایی و شیعه انگلیسی هستند، اظهار کرد:ما اهل سنت، از اقدامات رهبر انقلاب در خصوص حرام دانستن اهانت به اهل سنت، تشکر و اعلام می کنیم و اهل سنت در هشت سال دفاع مقدس، جنگ علیه داعش و دفاع از حریم ولایت، ولایت مدار  و محب اهل بیت بوده است.
وی با بیان اینکه راه اصلی در مقابله با کفر جهانی، وحدت مسلمانان است اظهار کرد: ما اجتماع کنندگان راهپیمایی روز جهانی قدس، آمده ایم بگوییم که پیروان راستین وحدت اسلامی و پیرو انسجام اسلامی هستیم.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه به دستور مقام معظم رهبری دوباره چرخه هسته ای به حرکت درآمد و 190 هزار سو تولید می شود تصریح کرد: به فرمایش و تحت زعامت معظم له، استکبار اگر یک موشک شلیک کند ما صدها موشک شلیک خواهیم کرد.
دکتر نقیبی با اشاره به اقدام رئیس جمهور آمریکا در تغییر سفارت این کشور به بیت المقدس اظهار داشت اقدام آمریکا در راستای اعلان جنگ علیه دنیای اسلام بوده و این معامله قرن با خیانت آل سعود به آرمان فلسطین محقق شده و تنها راه مقابله با آن اتحاد و انسجام اسلامی و وحدت ملسمانان است.
سخنران راهپیمایی روز جهانی قدس سقز، ادامه داد: ایران اسلامی همواره در برابر زور و عوامل استکبار ایستاده است و سردار شرف و جهاد سردار قاسم سلمیانی پیشتر نابودی داعش اعلام کردند و این لکه ننگ در حال نابودی است.
وی در ادامه به جنایت های اخیر رژیم صهیونیستی از جمله شهادت "ریزان نجار" که بیماران و زخمی های فلسینی را مداوا می کرد اشاره و این جنایت ها را محکوم کرد و با تشکر از حضور باشکوه مردم تصریح کرد:دفاع از مردم فلسطین دفاع از مظلوم، دفاع از انسجام وحدت مسلمانان است.
در پایان مراسم، قطعنامه سراسری 8 بندی روز جهانی قدس قرائت  شد و هر کدام از بندهای آن  با بانک تکبیر حاضران در راهپیمائی مورد تایید قرار گرفت.
سپس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سقز از حضور پر صلابت و مقتدرانه مردم شریف در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر نمود.
نظیر این راهپیمایی در شهر صاحب هم با حضور مردم این شهر و بخش "زیویه" و" امام " این شهر بعد از اقامه نماز جمعه برگزار می شود.

gods

بازدید [ 434 ]