اخبار بخشداری ها

آغاز به کار خانه های ورزش روستایی در سقز و افتتاح نمایندگی اداره ورزش و جوانان صاحب

شش خانه ورزش روستایی در شهرستان سقز آغاز به کار کرد و نمایندگی اداره ورزش و جوانان صاحب افتتاح شد.
آغاز به کار خانه های ورزش روستایی در سقز و افتتاح نمایندگی اداره ورزش و جوانان صاحب

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، خانه های ورزش روستایی در "دره قبله"، "جُنیان"، "حاجی ممدان"، "سرا"، "لگزی" و "قلندر" با حضور مسئولان و استقبال گرم مردم این روستاها آغاز به کار کرد.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس در آئین آغاز به کار خانه ورزش روستایی در دره قبله با تقدیر و تشکر از اقدام های مدیر کل ورزش و جوانان کردستان و اداره ورزش و جوانان سقز عنوان کرد: با حمایت های این اداره کل، ۱۴ خانه ورزش روستایی در شهرستان سقز تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری می رسد.
حامد جولایی، مدیر کل ورزش و جوانان کردستان هم اظهار کرد:امسال ۵۴ خانه ورزش روستایی از اعتبارات سال ۹۶ و ۵۴ خانه ورزش روستایی از اعتبارات سال جاری در روستاهای کردستان در سال 98 به بهره برداری می رسد.
احمد مهرپرور بخشدار امام هم شروع به کار و تجهیز خانه های ورزش روستایی را در راستای ارتقای ورزش در روستاها بسیار مفید و مهم ارزیابی کرد.
همچنین نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش زیویه در شهرصاحب با حضور امام جمعه، اعضای شورای شهر، نماینده مردم در مجلس، معاونان فرمانداری و بخشدار زیویه افتتاح شد.
فرزاد خاکی، رئیس اداره ورزش و جوانان سقز در این آئین گفت: دایر شدن این نمایندگی براساس گستردگی حوزه فعالیت های ورزش و جوانان در سطح شهرستان و رسیدگی به امورات، اجرایی شد.
خاکی افزود: در حال حاضر 2 سالن ورزشی سقف بلند در روستاهای "سنته" و "قهرآباد" جهت استفاده روستائیان فعال بوده و در "صاحب" و "ایرانخواه " نیز 2 سالن در دست احداث می باشد.
خاکی در پایان گفت: در سالهای اخیر در روستاهای شهرستان سقز بیش از 10 زمین ورزشی جهت استفاده عموم مورد بهره برداری قرار گرفته است. 
وی یادآور شد: خانه ورزش روستایی با نظارت اداره ورزش و جوانان در اختیار دهیاری ها جهت استفاده عموم آقایان و بانوان قرار می گیرد.

 

بازدید [ 514 ]