اخبار بخشداری ها

آغاز به کار اولین بخشدار زن در استان کردستان

لطیفه نوروزی اولین بخشدار زن در استان کردستان به عنوان سرپرست بخشداری زیویه شهرستان سقز آغاز به کار کرد.
آغاز به کار اولین بخشدار زن در استان کردستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، آئین معارفه نوروزی که اولین بخشدار زن در دولت تدبیر و امید در استان کردستان است، هفته گذشته با حضور همکاران فرمانداری و بخشداری ها برگزار و امروز نیز این مراسم با حضور فرماندار سقز، معاون برنامه ریزی، امام جمعه صاحب، اعضای شورای بخش، نماینده دهیاران و جمعی از روسای ادارات در محل بخشداری زیویه سقز برگزار و از خدمات پیشین محمد رستگار زاهدی بخشدار پیشین تقدیر شد.
استان کردستان دارای 31 بخشدار است. پیشتر در دولت های گذشته فائقه امانی به عنوان بخشدار مرکزی سقز این سمت را در شهرستان سقز عهده دار بوده است
فرماندار سقز در این آئین گفت: تا جایی که امکان داشته باشد از نیروهای مجموعه وزارت کشور برای پست های بخشداری ها و فرمانداری و از نیروهای درون سازمانی برای مسئولیت های اداری سایر ادارات استفاده می شود
کامیل کریمیان بیان کرد:نیروسازی، کادر سازی، ارتقای کارمندان فرمانداری، توجه به توانایی های کارکنان، اعتماد به نیروها، تحرک و پویایی اداری، باور به بانوان و جوانان از برنامه های اصلی در راستای تغییرهای مدیریتی خواهد بود.
رئیس شورای بخش زیویه هم گفت: عملگرایی، صداقت و جدیت در کار از ویژگی های محمد رستگار زاهدی بخشدار پیشین زیویه سقز بود.
احمد لگزی، خواستار، امهال وام های روستایی، رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه، نظارت بر مغازه ها و نانوایی های بخش زیویه، شانه سازی جاده های روستایی و تکخوانی برق روستا شد.
بخشدار پیشین زیویه هم بیان کرد: در مدت 47 ماه کاری ام 21 هزار و 938 متر لوله عملیات اجرای دفع فاضلاب در روستاها انجام که از زمان تاسیس نهاد دهیاری 14 هزار و 300 متر کار شده است.
محمد رستگار زاهدی گفت:در دوران خدمتم 272 طرح با هزینه 2 میلیارد و 413 میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری ها و مشارکت های مردمی اجرا شد.
عطاا..نوروزی، مدیر توزیع برق سقز هم گفت: تکخوانی برق 6 روستای بخش زیویه انجام و به تازگی خط 20 کیلو ولتی برق در روستای لگزی احداث شده است.

 

بازدید [ 970 ]