اخبار

آزاد محمدپور به عنوان شهردار شهر صاحب معرفی شد

شهردار شهر صاحب، آزاد محمدپور با حضور معاون عمرانی فرماندار سقز، امام جمعه ، اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان معرفی شد.
آزاد محمدپور به عنوان شهردار شهر صاحب معرفی شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری در این آئین در محل بخشداری، معاون عمرانی فرماندار بر استفاده از ظرفیت های شهری برای فراهم سازی امکانات ورزشی و فرهنگی و ایجاد درآمد پایدار تصریح کرد.
علی محمدیان اضافه کرد: 23 میلیارد و 950 میلیون ریال از منابع مختلف برای آبادانی و تکمیل طرح های عمرانی شهر صاحب از منابع مختلف پیش بینی شده است.
محمدیان اظهار کرد: صاحب شهری روستا محور است و شهردار بایستی در راستای تقویت و ایجاد بسترهای لازم و دعوت از سرمایه گذاران برای ایجاد بسترهای گردشگری با استفاده از ظرفیت های منابع آبی سد لگزی  تلاش کند.
وی بر توسعه فضای سبز، مدیریت شهری ، درآمد زایی از طریق امکان های لازم و پیگیری استقرار نمایندگی ادارات ورزش و وجوانان در صاحب تاکید کرد.
رستگار زاهدی، بخشدار صاحب هم با تقدیر از تلاش های شهردار پیشین بر سعی و همت شهردار جدید برای آبادانی و توسعه همه جانبه شهر صاحب تاکید کرد.
 آزاد محمدپور، شهردار جدید صاحب هم، برنامه های خود را برای عمران و آبادانی صاحب تشریح کرد و گفت:دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای توسعه گردشگری به جد در دستور کارم خواهد بود.
وی اضافه کرد: توجه به مبلمان شهری، احداث میدان بلور اصلی شهر، آسفالت کوچه ها، ایجاد سایت گردشگری با استفاده از سرمایه گذاری های بخش خصوصی، ارتقای سیستم شهرداری به سیستم یکپارچه اتوماسیون اداری، احداث جایگاه سی ان جی و ارتقای فرهنگ شهروندی از دیگر برنامه هایم خواهد بود.
 وی ادامه داد: احداث شهربازی و تجهیز شهربازی فعلی، تعیین تکلیف زمین های شهرداری در بلوار اصلی، جانمایی گورستان در محل جدید،  توسعه پارک جنگلی، ساماندهی صنوف آلاینده، افزایش سرانه فضای سبز ، ممیزی املاک، ایجاد بازارهای محلی، احداث کارگاه جدول و سنگفرش، دانه بندی شن وماسه برای ایجاد درآمد پایدار از دیگر برنامه های کاری خواهد بود.
بهزاد رشیدی، شهردار قبلی صاحب هم، احداث خیابان، میدان، پارک محله ای، پیاده رو سازی، تعویض جدول، حمایت از تیم های ورزشی، اهدای زمین برای ساخت محل نمایندگی ادارات و احداث کانال هدایت آب های سطحی را بخشی از اقدامات خود در زمان زمان تصدی شهرداری برشمرد.
در این آئین از بهزاد رشیدی شهردار پیشین صاحب که به مدت 9 سال در این شهر خدمت کرده بود و شهرام عزتی، سرپرست شهرداری صاحب تقدیر شد.
محمدپور شهردار جدید صاحب، دانشجوی دکترای شهرسازی است و پیشتر شهردار سیمینه و معاون فنی فرماندار بوکان بوده است.
بازدید [ 732 ]