اخبار

آئین تجلیل از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سقز برگزار شد

آئین تجلیل از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر در گرامیداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر با حضور سرپرست فرمانداری سقز در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
آئین تجلیل از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سقز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، در این آئین نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از منابع انسانی و طبیعی، تکریم ارباب رجوع و ریشه کنی بیسوادی و رعایت فرهنگ صحیح رانندگی از مهمترین امور معرف است.
محسن بیگلری با اشاره به فلسفه امر به معروف افزود:نقد منصفانه و دوری کردن از تخریب اشخاص از دیگر معروفات مهم است که باید به جد مورد توجه واقع شود.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکراستان کردستان هم عنوان کرد: تداوم راه ائمه اطهار و مبارزه علیه ظلم نمونه ای از امر به معروف و نهی از منکر است.
محمود الله مرادی گفت: تلاش برای اعتلای فرهنگ اسلامی و سازندگی وطن، توجه به اقتصاد مقاومتی، دوری کردن از تفرقه،حفظ نظام اسلامی، شناخت دشمن، وحدت و همراهی مردم با یکدیگر و  شایسته سالاری از مهمترین معروفات است.
وی با اشاره به معروف بزرگ رعایت حجاب اسلامی تصریح کرد: غرب برای تضعیف نهاد خانواده از طریق رسانه ها درصدد ترویج ابتذال و بی بند و باری است.
در ادامه این آئین از جمعی از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سقز تجلیل شدند.
همچنین از فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز به عنوان دبیر نمونه استانی و از شهردار سقز به عنوان معاون اداری مالی استانی ستاد امر به معروف ونهی از منکر تجلیل شد.

 

بازدید [ 345 ]