فرماندار سقز، آحاد مردم را برای شرکت در انتخابات دعوت کرد

فرماندار ویژه و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان سقز در پیامی، از آحاد مردم خواست با حضورگسترده در انتخابات 29 اردیبهشت پای صندوق های رای بیایند و حماسه آفرینی کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سقز، متن پیام علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است:

بسم ا...الرحمان الرحیم

مردم شریف شهرستان سقز

سلام علیکم

انتخابات در فرمایش رهبر معظم انقلاب، یک جشن ملی و یک حماسه‌ بزرگ مردمی و جلوه‌ای از اندیشه‌ نو و جذاب مردم سالاری اسلامی در مقابل دیدگان جهانیان است و به فرمایش معظم له، روز جمعه هر فردی رأی بیاورد، برنده‌ اصلی انتخابات، ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند.

به فرموده ایشان، هر انتخاباتی که در دوره‌های مختلف برگزار می‌شود، در واقع صحنه‌ درخشش ملت ایران و حماسه عظیم مردمی است که موجب افزایش عزت ملی و قدرت ملی می شود.

ملت بزرگ ایران در سال های پس از انقلاب اسلامی، انتخابات را به عنوان روشی مهم برای کنار هم بودن و پذیرش آرای یکدیگر تجربه کرده است و اکنون در معرض به کارگیری تجارب گذشته برای رسیدن به آینده ای روشن تر است.

بی تردید، حضور گسترده اقشار مختلف مردم شریف شهرستان سقز در پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همچون سایر انتخابات گذشته از جمله حماسه سیاسی اسفندماه 94 حاوی پیام بزرگ علاقه و اعتماد به کشور و نشانه مصصم بودن اراده مردمی برای تاثیر گذاری در سرنوشت کشور خواهد بود.

این حضور باعث شادی دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود و بی شک پیروز اصلی میدان رقابت، مردم فهیم و همیشه در صحنه خواهند بود که با حضور آگاهانه و مشارکت بالا ، برگ زرین دیگری بر افتخارات خود خواهند افزود.

اینجانب از صبوری آحاد مردم شریف و متدین شهرستان سقز به ویژه اصناف و بازاریان و ساکنان مجاور ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر سقز و صاحب در زمان تبلیغات مجاز کاندیداها و زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی، نظامی و امنیتی و قضایی در برقراری نظم و امنیت مراسمات و سخنرانی های کاندیداهای محترم و روسای ستاد آنها و پرسنل پلیس ساختمان شهرداری و سد معبر، تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم حضور پرشور مردم در روز جمعه 29 اردیبهشت که مقارن و یادآور سفر پر خیر وبرکت رهبر معظم انقلاب  به شهرستان می باشد یک بار دیگر وجه فرهنگی بودن مردم شریف و نجیب شهرهای سقز و صاحب و روستاهای بخش های چهارگانه مرکزی، زیویه، امام و سرشیو را به رخ جهانیان بکشاند.

علی اکبر ورمقانی

رئیس هیات اجرایی و فرماندار ویژه شهرستان سقز

28 ارديبهشت 96