اخبار ویژه

پنج شعبه اخذ رای تمام الکترونیک در سقز دایر شدبه اطلاع عمومی شهروندان عزیز می رساند دستگاه های احراز هویت و صندوق های الکترونیکی اخذ رای در 5 نقطه از شهر سقز به منظور آشنایی با روند اخذ رای الکترونیک پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر استقرار یافت.9 ارديبهشت 96
ورمقانی در پیامی روز شورا را به اعضای شوراها تبریک گفتنهم اردیبهشت ، نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ماست.9 ارديبهشت 96
فرماندار سقز: زیویه، نماد هویت ملی ماستفرماندار سقز ، گفت: زیویه، نماد هویت ملی ماست و محدود کردن زیویه و کرفتو به سقز و دیواندره و کردستان، جفا و ظلمی نابخشودنی به این دو اثر ملی است.7 ارديبهشت 96
اولین همایش ملی زیویه در سقز، آغاز شداولین همایش ملی زیویه با حضور مسئولان استانی، شهرستانی و محققانی از سراسر کشور در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سقز، آغاز شد.7 ارديبهشت 96

اخبار

رشد 100 درصدی حضور زنان در رقابت شوراها در کردستان

رییس ستاد انتخابات استان کردستان گفت:در دوره چهارم شوراهای شهر و روستا در سطح استان، 130 نفر زن ثبت نام کرده بودند که این رقم در حال حاضر با رشد نزدیک به 100 درصد به 252 نفر رسیده است.

ادامه 5 ارديبهشت 96
اولین همایش ملی زیویه 6 اردیبهشت در سقز برگزار می شود

دبیر علمی اولین همایش ملی زیویه، گفت:51 مقاله از سراسر کشور برای این همایش ارسال شده است که 9 مقاله در6 اردیبهشت ماه، اولین روز برگزاری این همایش ارایه می شود.

ادامه 4 ارديبهشت 96
انتشار رسمی اسامی نامزدهای نهائی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 8 خود، اسامی نامزدهای نهائی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد.

ادامه 2 ارديبهشت 96
15 و نیم تُن کالای غیربهداشتی در سقز معدوم شد

15 تُن و نیم انواع کالای تاریخ مصرف گذشته و غیربهداشتی با ارزش 400 میلیون ریال در سقز با حضور معاون فرماندار معدوم شد.

ادامه 2 ارديبهشت 96
150 ورزشکار باشگاه شهرداری سقز تقدیر و تجلیل شدند

فرماندار سقز:حمایت از شور و نشاط اجتماعی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی یکی از اهداف دولت تدبیر و امید در این شهرستان بوده است.

ادامه 1 ارديبهشت 96
طرح هادی روستای "قهرآباد سفلی" سقز افتتاح شد

طرح هادی روستای "قهرآباد سفلی" با اعتبار 5 میلیارد و 834 میلیون ریال به مناسبت دهه حساب 100 امام خمینی(ره) و سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مردم و مسئولان، افتتاح شد.

ادامه 31 فروردين 96
پیمانکار بزرگراه مسیر سقز – بوکان و زرینه – ایرانخواه مشخص شد

استاندار کردستان گفت: پیمانکار سه قطعه از بزرگراه شمال جنوب به طول ۵٦ کیلومتر انتخاب شدە است و عملیات اجرایی از اول اردیبهشت امسال در دستور کار قرار گیرد.

ادامه 30 فروردين 96

مناسبت ها


پیوندها

http://www.biglari53.ir/templates/farvardin2/images/header-object.png

اردیبهشت معطر