خبرهای فرمانداری سقز

فرماندار: اعتبارات استانی سال 96 سقز 690 میلیارد ریال است

فرماندار سقز گفت: سهم استانی اعتبارات ابلاغی این شهرستان در سال جاری 690 میلیارد و 547 میلیون ریال است که معادل 14 درصد اعتبارات استانی استان کردستان است.

ادامه...2 مرداد 96
حضور رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور در سقز

رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور برای بررسی امکانات سقز برای میزبانی مسابقات فوتسال لیگ دسته دوم کشور در این شهرستان وارد این شهر شد.

ادامه...2 مرداد 96
فراخوان چهاردهمین جشنواره تئاترکُردی سقز منتشر شد

فراخوان چهاردهمین جشنواره تئاتر کُردی سقز شامل؛ محورهای مورد تاکید، مقررات، گاه شمار، مدارک مورد نیاز برای شرکت و میزان کمک هزینه گروه های راه یافته به بخش مسابقه منتشر شد.

ادامه...29 تير 96
به کار گیری 5 هزار نفر در کردستان در طرح کارورزی دانشگاهی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: سهم استان در طرح كارورزی دانش آموختگان چهار هزار و 995 نفر است و 100 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای آن در نظر گرفته شده است.

ادامه...28 تير 96
برنامه های گرامیداشت روز دختر در سقز اعلام شد

مشاور فرماندار سقز در امور بانوان گفت: به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختران، از دختران محجبه و نام آور شهرستان در زمینه های ورزشی، هنری و تحصیلی تجلیل می شود.

ادامه...27 تير 96
فرماندارشهرستان سقز ، هفته بهزیستی و تامین اجتماعی را تبریک گفت

معاون استاندار کردستان و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی هفته بهزیستی و تامین اجتماعی را به رییس، کارکنان و افراد تحت پوشش این دو نهاد تبریک گفت.

ادامه...25 تير 96
تاکید فرماندار سقز بر رعایت مسایل زیست محیطی در معدن طلای" قُلقُه"

فرماندار سقز بر رعایت مسایل زیست محیطی توسط سرمایه گذاران معدن طلای" قُلقُه" تاکید کرد.

ادامه...25 تير 96
ثبت رکورد شنای باستانی در ایران توسط ورزشکار سقزی و برگزاری همایش ورزش باستانی

ثبت رکورد شنای باستانی در ایران و برگزاری همایش ورزش باستانی به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی، زورخانه ای در سقز و پایان مسابقات فوتسال جام رمضان در شهرستان سروآباد عناوین خبرهای ورزشی استان است.

ادامه...24 تير 96
اصرار دولت و نمایندگان مجلس بر بازگشایی بازارچه " سیف"

رئیس کارگروه مناطق آزاد و بازارچه های مرزی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: دولت و نمایندگان مجلس بر بازگشایی بازارچه" سیف" سقز اصرار دارند.

ادامه...21 تير 96
ظرفیت های کردستان برای توسعه

در گفتگوی دکتر فیروزی با پایگاه اطلاع رسانی دولت مطرح شد: ظرفیتهای کردستان برای توسعه و تدابیر دولت برای سرمایه گذاری، شورای توسعه در رونق اقتصادی استان چه نقشی خواهد داشت.

ادامه...20 تير 96
صفحه